Banesë me qira ne Dardani te Bast Trade per Zyre

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID65717
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet45 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Dardani te Bast Trade kati perdhes e renovuar ne teresi me kushte te mira banimi e pershtatshm per zyre, ordinanc etj ka hapesir gjelbruse para hyrjes dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dite,
 • Kuzhina ndaraz,
 • Banjo,
 • Koridor

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel; +383 49/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
103.3
ID
162658
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
251547