Banesë me qira në Dardani te “Bill Clintoni”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID56250
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Dardani te “Bill Clintoni” ne katin e 5-te,  e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi si dhe ka kete renditje

-Dhoma e dites me kuzhinë,
-Dhoma e gjumit dhe
-Banjo.

Në këtë çmim janë të përfshira edhe shpenzimet tjera përveq rrymës.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149422
Kontrata
Shitje
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157176
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
161150