Banesë me Qira ne Dardani te “Ibër Lepenci” te Santea

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60978
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Dardani te “Ibër Lepenci” te Santea ne katin e 3-te banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161625
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159340
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159242
Kontrata
Shitje