Banesë me Qira ne Dardani te Parku

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID58912
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Dardani te Parku afer banesav te gjelberta ne katin e 5-te, me lift e mobiluar ne teresi me kushte te mire banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156420
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152032
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161085
Kontrata
Me Qera