Lëshohet për QIRA Banesa në Dragodan afër “Sach Caffe”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID70956
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Dragodan afer “Sach Caffe” banesa është e mobiluar në tërsi me kushtë shumë te mira banimi,ështëne katin e 1-rë ka lift i cili është funksional gjatë gjith kohës si dhe ka mirëmbajtje të vazhdushmë.

Banesa ka ketë renditje:

 • -Dhomë dite bashk me kuzhinë,
 • -1 Dhomë gjumi,
 • -Banjo,
 • -Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622-300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
54
ID
166828
Kontrata
Me Qera