Banesë me qira në Dragodan (Arbëri), përballë konsullatës Ruse.

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID32454
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Dragodan, lagjia Arbëria, përballë konsullatës Ruse. Banesa është në katin e II-të dhe tërësisht e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje

– Sallon dhe kuzhinë
– 2 dhomë gjumi
– Banjon
– Ballkonin.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 34,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
161434
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
ID
159945
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158355
Kontrata
Me Qera