Banesë me Qira në Fushë Kosovë

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 102673

Banesa gjendët në Fushë Kosovë te Qama në katin e 8-të me ashensor funksional. Banesa është komplet e mobiluar ka kushte të mira banimi. Kompleksi banesor ka edhe parking.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– 2 Ballkona
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 615 666
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
1103063
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
160
ID
274065
Kontrata
Shitje
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
120
ID
293613
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *