Banesë me qira ne Fushë Kosovë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID55967
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banes me qira ne ne Fush Kosov ne Rr,28 Nentori e mobiluar tersisht dhe me kushte te mira banimi ka ket renditje.
-Sallon me kuzhin
-1dhom gjumi
-Banjo dhe ballkonin
Qmimi i negociushem

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/615-666 + viber
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154333
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
115
ID
154630
Kontrata
Me Qera