Banesë me qira ne Fushë Kosovë, perballë hotel “Sonoma”

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID53335
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme95 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje1
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira e cila gjindet ne qytetin e Fushe Kosoves mbrapa ish murebestit ne rrugen “Idriz Beznica” perballë hotel “Sonoma”, banesa eshte ne katin e 3, eshte e pamobiluar dhe posedon kete renditje:

 

 • Sallon me Kuzhine
 • 2Dhoma te gjumit
 • Shpajz
 • Banjo
 • Tualet
 • Ballkon

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/615-666 + viber
049/615-666
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154955
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152672
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
252842