Banesë me Qira në Fushë Kosovë

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 84 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 109567

Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në Bresje, përballë Model Sllovenia, me sip. prej 84 m². Banesa ndodhet në katin e 8-të, është e mobiluar në tërësi, dhe me kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 615 666
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
1109407
Kontrata
Shitje
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
69.8
ID
198783
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *