BANESË 2+1 me QIRA në Kalabri afër “Roof Bistro”

€ 380
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 90 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 96141

Banesa   gjendët në Kalabri afër “Roof Bistro”. Ka sipërfaqe prej 90 m² dhe është në katin e 4-të (me lift).

Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi, posedon kushte të mira banimi si dhe ka rënditje të përshtatshme.

Ka këtë rëndije:

  • Salloni me Kuzhinë;
  • 2 Dhoma të  gjumi;
  • 2 Banjo;
  • Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300  + viber/whatsapp

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
189594
Kontrata
Shitje
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
250
ID
299031
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
189548
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *