Banesë me Qira ne Kalabri, afer kolegjit UBT

Në Ofertë / Zbritje
ID55593
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet53 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Kalabri, afer kolegjit UBT, ne katin e 7-te , e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Teras.
Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 19:00
Tel:
049 612 222 Viber
045 622 262

E-mail: sali@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
35
ID
159436
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149422
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155340
Kontrata
Me Qera