Banesë me qira ne Kalabri afer qendres tregtare “Dardha”

Në Ofertë / Zbritje
ID55577
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet105 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira në Kalabri afer qendres tregtare “Dardha” ne rrugen “Jusuf Gervalla” ne katin e 4-te,banesa eshte e pamobiluar perveq kuzhines me te gjitha elementet,ka hapesire 105m2 si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Wc dhe
– Terasë,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,600
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
ID
150257
Kontrata
Shitje
TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
130152
Kontrata
Me Qera