Lëshohet me QIRA Banesa në Kalabri tek Kompleksi “Fitorja” afer Roof Bistro

Në Ofertë / Zbritje
ID76972
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Kalabri tek Kompleksi” Fitorja”.Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne me kushte shumë të mira banimi e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme ,ka një sipërfaqe prej 90m²,  është ne katin e 7-të,objekti banesorë posedon  ashensor i cili funksiononë gjatë tërë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme.Banesa është në një vend shumë të përshtatshëm për banim ka hapsirë te mjaftushme të parkingut.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 Dhoma të gjumit,

-Banjo/Wc,

-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
178676
Kontrata
Me Qera