Banesë me qira në Kalabri te banesat e Arabve

Në Ofertë / Zbritje
ID57932
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Kalabri te banesat e Arabve në katin e 5-të, banesa është e mobiluar ne tërësi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë rëndije:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2 Dhoma të gjumit,
– Banjo dhe
– 2 Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157414
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
156362
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158912
Kontrata
Me Qera