Banesë me qira në Kalabri te Dardha

Në Ofertë / Zbritje
ID54310
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabri te qendra tregtare Dardha  ne katin e 2-te, e mobiluar ne teresi me kushte  shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë
– 2 Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Wc dhe
– Terasa ( me siperfaqe 15m2 ne te cilen ka qasje nga te gjitha dhomat)

Në këtë çmim përfshihet edhe garazha për veturë.

Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi,leshohet vetëm për familjarë!

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 98,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
151190
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
145306
Kontrata
Me Qera