Banesë me qira në Kalabri te Kullat e Arabve

Në Ofertë / Zbritje
ID52545
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabri te kulla e parë e arabve  ne katin e 4-te, e mobiluar ne teresi me kushte  shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë
– 2 Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– 2Terasa.

Banesa është e lirë nga data 1 Mars!

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153672
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
160798
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
157994
Kontrata
Me Qera