Banesë me qira në Kalabri te Maxi

Në Ofertë / Zbritje
ID38150
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera e cila gjendet në lagjen Kalabri te EXDC-ja afer Maxi marketit në katin e 7-te,banesa lëshohet e pamobiluar përveq kuzhines  dhe ka kete renditje :

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444  + viber
045 555 229

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
90
ID
162235
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154931
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153027