Banesë me qira në Kalabri te Meridiani

Në Ofertë / Zbritje
ID60912
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabri afer Kolegjit UBT,te Meridiani ne katin e 5-te,e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 3 Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Shpajz dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161555
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
144864
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155340
Kontrata
Me Qera