Banesë me qira në Kalabri te Prishtina Stars

Në Ofertë / Zbritje
ID59399
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Kalabri, ne kompleksin Prishtina Stars (kompleksi kompanise Prishtina Stars perbehet nga nje hapesire me 3 objekte, mbrenda kesaje hapesire eshte pishina, kendi i lojrave per femije, auto-parking dhe kopshti i femijeve), banesa eshte ne katin e 3-te,e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2Dhoma e gjumit,
– Koridor dhe
– Banjo.

Ne kete cmim perfshihet edhe garazhda per veture !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150812
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260142
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161488
Kontrata
Me Qera