Banesë me qira ne Lagje Spitalit te Banesat e ”Capav”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID36527
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet63 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Lagje Spitalit te Banesat e ”Capav” ne katin e 3 me lift e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
045/ 622 262
e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
148178
TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
147270
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
250540