Banesë me qira në Lagje te Spitalit afer Restaurant “Loriano”

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID54746
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesë me qira ne Lagje Spitalit afer Restaurant “Loriano” te banesat e “Valoni Company” ne katin e 4-te, banesa eshte e pa mobiluar ka te vendosur vetem kuzhinen si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Wc dhe
– Terasë.

Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 Viber

E-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152462
TOP
€ 47,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
58
ID
130558
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,600
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
ID
150257
Kontrata
Shitje