Lëshohet me QIRA Banesa në Lagje të Spitalit afer Restorant “Loriano”

€ 390
Në Ofertë / Zbritje
ID71925
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme115 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Lagje të Spitalit afër Restorant “Loriano”.Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne me kushte shumë të mira banimi, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme,ka një sipërfaqe prej 115m² është ne katin e 5-te me lift i cili është funksional gjate gjith kohes.

Banesa ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë;

-3 Dhoma gjumi;

-Banjo,wc;

-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
ID
268281
Kontrata
Me Qera