Banesë me qira në Lagje te Spitalit afër Super Vives

Në Ofertë / Zbritje
ID57884
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Lagje të Spitalit afër Super Vives në katin e 2-të, banesa është e mobiluar ne tërësi me kushte të mira banimi dhe ka këtë rëndije:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2 Dhoma të gjumit,
– Banjo dhe
– 2 Terasa.

Banesa është e lirë nga data 1 Qershor!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
130474
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158475
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
137719
Kontrata
Me Qera