Banesë me QIRA në Lagje te Spitalit në Kompleksin “Vllezerit Asllani”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID69416
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA  e pa mobiluar ne Rr.HOLGER PEDERSEN,  në Lagje te Spitalit në Kompleksin “Vllezerit Asllani” është me një sipërfaqe prej 85m2 ne katin e 7-të.Objekti është ndertim i ri posedon 2 lifta te cilet jan funksional gjatë gjith kohes si dhe kan mirëmbajtje te vazhdushme ,ka parking te mjaftushem është nen mbikqyrjen e kamerav 24h.Pikat me te aferta te baneses jan QKUK & EULEXI.

Banesa ka kete renditje:

 • -dhome dite me kuzhine,
 • -2 dhoma gjumi,
 • -depo,
 • -banjo,
 • -terase,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 300 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
130
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera