Lëshohet me Qira banesa në lagjen Dardania, në afërsi të Sh.F. ”Xhemajl Mustafa”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID91157
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në lagjen Dardania, në afërsi të Sh.F. ”Xhemajl Mustafa”, më saktësisht te Santea, me sip. prej 58 m2, në katin e 1-rë. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shum të mira banimi. Posedon nxemje qendrore me Termokos.

Ka këtë rënditje :

– Salloni;
– Kuzhina;
– 1 Dhomë gjumi;
– Banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
186434
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92.91
ID
290866
Kontrata
Shitje
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
166486
Kontrata
Shitje