Banese me qira në Lagjën Dardania

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID64237
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me qira në Lagjën Dardania pran shkollës fillore Dardania , ndërtesat tre katëshe përball Solidaritetit , me sipërfaqe prej 50m2 gjendet në katin e dytë dhe gjendet ne nje hapsirë të gjelbëruar dhe të urbanizur . Banesa është e pamobiluar dhe ka nxemje qëndrore . Rënditja e saj është :
Dhomë
Kuzhinë
Koridor
Ballkon
Banjo
Bodrum

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 601 666 Viber

Për të iparë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime  Juridike dhePatundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
28
ID
167376
Kontrata
Shitje
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje
TOP
€ 41,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
71.05
ID
173344
Kontrata
Me Qera