Banesë me Qira ne lagjen e Muhagjerve afer hotel Afa

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID61292
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet89 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne lagjen e Muhagjerve afer hotel Afa ne katin e 4-t , banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Teras.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 601 666 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149422
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
161962