Banese me qira ne Lagjen e Muhaxhereve

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID58583
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet62 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve perballë hotel Afa, banesa ka nje komoditet dhe siguri te lart, qasja ne objekt realizohet permes karteles.  Banesa është në katin e 10.lifti ponon 24h. me mobiluar e pa banuar me heret gjdo sene osht e re . dhe ka kete renditje:

 

 • Sallon me kuzhine
 • Dhoma te fjetjes
 • Banjo
 • Ballkon
 • Koridor

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 601 666

E-mail: besim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
ID
155883
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150791
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
141041
Kontrata
Me Qera