Private:Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 330
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 80 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109722

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, Rr.”Muharrem Fejza”,  në kompleksin banesor Royal City me sip.80 m². Banesa ndodhet në katin e 6-të, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi. Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 140,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
100
ID
291148
Kontrata
Shitje
TOP
€ 99,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
187793
Kontrata
Shitje
TOP
€ 37,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
41.20
ID
1105719
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *