Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 60 m2
Type:
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 110175
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, pas banesave të Chelsea Point, Rr.”Teodor Muzaka” me sip. prej 60 m². Banesa moderne ndodhet në katin e 4-të, është e mobiluar në tërësi, dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ngrohje qëndrore, dhe ashensorë funksionalë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit” Nr.72/9-1
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
188532
Kontrata
Shitje
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
1103301
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
127
ID
196776
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *