Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 220
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 60 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 110107

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër Institutit Gjyqësorë, Rr. “Muharrem Fejza” me sip prej 60 m². Banesa është në katin e 5-të, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë. Banesa është e lirë prej 1 Mars!

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
123
ID
2101094
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
1105143
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
1100770
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *