Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 86 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 110120

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër Super Viva, Rr. “Ukshin Kovaçica” me sip prej 86 m². Banesa është në katin e 1-rë  dhe ka kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim. Banesa lëshohet për veprimtari të ndryshme afariste.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 420
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
127
ID
1108677
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
184683
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
297743
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *