Banesë me Qira në Lagjen e Spitalit

€ 300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 79 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109301
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër Super Viva, me sip. prej 79 m². Banesa gjendet në katin e 2-të, e mobiluar në tërësi, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë. Banesa është e lirë prej 1 Shkurt!
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 67,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
1102213
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
1103218
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 76,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
2107985
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *