Banesë me qira në lagjën e Spitalit , afër Viva Fresh

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID62405
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme68 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjën e Spitalit te Viva Fresh më saktësisht afër rrethit , banesa është në katin e 5-stë, ka 68m² , është e mobiluar në tërsi dhe ka këtë renditje :

 

 • sallon
 •  kuzhinë
 • dhomë gjumi
 • banjo dhe
 • ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
76
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
250275