Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit rr”Muharrem Fejza” kompleksi “Princesha”

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID63527
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit rr”Muharrem Fejza” kompleksi “Princesha” banesa gjindet ne katin e 3-te, e mobiluar ne teresi me mobile gjitha te reja dhe te pa perdorura dhe ka kete renditje:

 

 • Dhoma e dites me kuzhine,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160336
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje