Banesë me QIRA në Lagjen Mati 1 te Restaurant “Loriano”

Në Ofertë / Zbritje
ID82835
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA në Lagjen Mati 1,banesa është ndertim i ri me një sipërfaqe prej 80m2,e mobiluar në tërsi , e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim.Nuk ka lift,si dhe ka kete renditje:

-dhomë dite më kuzhinë,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-shpajz,

-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622-300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83.30
ID
184233
Kontrata
Shitje
TOP
€ 57,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
59
ID
178741
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera