Banesë me Qira ne lagjen Sllovenia Sport te market “Albi”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID77254
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne lagjen Sllovenia Sport te market “Albi” ne katin 6-te , banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhome dites kuzhine dhe trapizari,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Teras.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222 + Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
95
ID
272778
Kontrata
Shitje
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje