Banese me qira ne Lakrisht mbrapa Procredit Bankes

€ 240
Në Ofertë / Zbritje
ID61037
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1

Përshkrimi

Leshohet Banesa me Qera ne Lakrisht mbrapa Procredit bankes,banesa gjindet ne katin e 11-te ka 65m2 si dhe ka kete renditje;

-saalon;

-kuzhin;

-1 dhome gjumi;

-banjo;

-teras;

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 300 Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155340
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera