Banesë me Qira në Aktash afer Fakulteti Ekonomik dhe Juridik

€ 450
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 100 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109446
Banesa gjendet në Qendër, përballë Biblotekës Kombëtare, Rr.”Agim Ramadani”, me sip. prej 100m². Banesa gjendet në katin e 5-të, e mobiluar në tërësi, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
1103063
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
58
ID
1102959
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
2110078
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *