Banesë me Qira në Qendër

€ 500
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 87 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 104126
Banesa gjendet në Qendër ne Rr.”Hajdar Dushi” afër Radio Dukagjini dhe marketit Maxi. Banesa ndodhet  në katin e 1-re  ,me sipërfaqe 87 m², është e mobiluar në tërsi, posedon kushte të mira banimi ,ka ngrohje qendrore me Termokos.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë
– 2 Dhoma te gjumit
– 2 Banjo
– Koridor
– Depo
– 2 Ballkona
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 882
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
196933
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 2,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
2104112
Kontrata
Shitje
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
140024
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *