Banesë EKSKLUZIVE 4 dhomshe me QIRA ne Qender afer “Hotel Siriusit”

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID79004
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme100 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA ne Qender afer “Hotel Siriusit”,banesa është e mobiluar në menyrë modernë e pajisur më te gjitha elementet e nevojshm për banim.Banesa është në katin e 4-të pa lift si dhe ka ketë renditje:

-dhomë ditë më kuzhinë,

-3 dhoma gjumi,

-3 teras,

-banjo,

-shpajz,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 285
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera