Banesë me qira në Qendër afër Hotelit “Swiss Diamond”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID55419
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në Qendër afër Hotelit “Swiss Diamond”,banesa është në katin përdhesë e mobiluar ne tërësi me kushte te mira banimi  si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2Dhoma te gjumit,
– Korido dhe
– Banjo,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
248286
TOP
€ 69,900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
73.6
ID
136682
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
138458
Kontrata
Me Qera