Banesè me qira ne Qender te Kafet e Vogla

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID35460
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet71 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesè me qira ne Qender  kafet e vogla ne katin e 2, banesa eshte e mobilur ne tersi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Wc.
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
247911
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
134710
Kontrata
Shitje