Banesë me Qira ne Qender-Pejton, rruga “ Sejdi Kryeziu”.

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID55973
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Qender-Pejton, rruga “ Sejdi Kryeziu”, afer ambasades Norvegjeze, ka 70m2, kati i 2-t banesa eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine,
-dhoma e fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155118
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
248475
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
150419
Kontrata
Me Qera