Banesë me Qira ne Qender-Pejton

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID54211
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Qender-Pejton ne katin e 9-te, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 terasa
– Wc,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 Viber
e-mail: besim@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157496
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
120
ID
127187
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157357
Kontrata
Me Qera