Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër të Prishtinës tek 3 Sheshirat

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID76839
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Qendër të Prishtinës tek 3 Sheshirat. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi dhe gjendët në katin e 5-të ( pa lift) si dhe posedon nxemje qëndrore me Termokos.Ka lokacion shumë të përshtatshëm si dhe është shumë e përshtatshme për student apo persona që punojn .

Ka këtë rënditje

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 3 Dhoma të gjumit,
– Koridor dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
171339
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
179295
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
64
ID
176361
Kontrata
Me Qera