Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afer Hotel “Grandit”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID79103
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër afer hotel “Grandit” . Banesa në fjalë është ne katin e 4-të me lift, e mobiluar në tersi me mobilie të reja , me kushte shumë mira banimi duke pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka kete renditje:

-Dhomë dite,

-Kuzhinë,

-Dhomë gjumi,

-Terasë,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
84
ID
168358
Kontrata
Shitje