Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër tek Soliteri Avalla

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID72795
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme66 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Qendër tek Soliteri Avalla.Banesa është ne katin e 1-rë,është e mobiluar në tersi m kushte shumë te mira banimi me një sipërfaqe prej 66m² si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite,

-Kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161163
Kontrata
Me Qera