Banesë me QIRA në Rr.B afer “Cima Construction”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID68554
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera në Prishtine në Rrugen B afer “Cima Construction” banesa është ne katin e 4-të e cila është e mobiluar ne tërsi me kushte te mira banimi,është me siperfaqë prej 65m2.Objekti posedon ashensor i cili është funksional gjatë gjith kohes ka mirëmbajtje te vazhdushme si dhe ka parking te mjaftushem per parkim te vetures.

Banesa ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-1dhome gjumi,

-terase,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 300 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150798
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164903
Kontrata
Shitje